- Inepo Çevre Proje Olimpiyatı









Inepo Çevre Proje Olimpiyatı Proje Listesi

21.INEPO PROJE LİSTESİ

Finalist Projeler 18 Mart 2013 günü açıklanacaktır.
NO
Okul Adı
Öğrenci Adı Soyadı
Proje Kategorisi
Okul
   
1
  23 NİSAN ORTAOKULU
SERAP  KOCABAŞ
ŞEYMA  SARI
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
2
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
CEMAL ERAY  ÇAĞLI
SENİH  GÜNAY
Çevre ve Fizik
İlköğretim
3
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
NUREDDIN HASAN  YAZICI
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
4
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
EREN  SADIKOĞLU
 
Enerji
İlköğretim
5
  ŞEHİT ONUR YEŞİL ORTAOKULU
ASLI NUR   KARABEK
ŞULE NUR  OKURLAR
Çevre Kimyası
İlköğretim
6
  Ankara Bilim Ve Sanat Merkezi
EFE  YAKAR
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
7
  ÖZEL BOĞAZHİSAR ORTAOKULU
ZEKI BERK  TOYRAN
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
8
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
EYÜP BERK  UTKU
TALHA KEREM  BİLGİN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
9
  Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi
SENA  KURMANOVA
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
10
  PROF.MUHARREM ERGİN ORTAOKULU
KADIR ÇAĞATAY  YARATAN
EYLÜL   YILMAZ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
11
  MELAHAT ÜNÜGÜR ORTAOKULU
NERMİN TUANA  SARPDAĞ
ZEYNEP  ERŞAHAN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
12
  ÖZEL YILDIRIM İZMİRLİOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
AYGÜL   SOYSAL
ZEREN   ÖZKAYA
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
13
  BALIKESİR KARESİ ORTAOKULU
M. NURI  YILDIRIM
EMİRHAN  AĞIR
Çevre ve Fizik
İlköğretim
14
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN ORTAOKULU
HAMZA  ÇİZMECİOĞLU
BURAK  KÖSE
Çevre ve Fizik
İlköğretim
15
  ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT ORTAOKULU
ERVA   EKIZ
RAVZA  ÖZKARA
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
16
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN ORTAOKULU
İSMAIL YIĞIT  NAÇAR
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
17
  23 NİSAN ORTAOKULU
GÖKTAN  KAÇMAZ
AYŞE   SOLMAZ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
18
  23 NİSAN ORTAOKULU
ESRA  DEMIRBAŞ
GÜLBEN  ASLANOĞLU
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
19
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN ORTAOKULU
İREM  YILMAZ
CEYDA NUR  DOĞAN
Çevre Kimyası
İlköğretim
20
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN ORTAOKULU
EMIR  KOCAKAYA
ZEYNEPSU  KENDIGELEN
Çevre Kimyası
İlköğretim
21
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
ELIF RANA  DEMIRER
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
22
  Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi
FATIH   YILMAZ
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
23
  Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi
TAHA YASIN  AKÇAY
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
24
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
ELİF ÇAĞLA  YEŞİLOVA
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
25
  HAFIZ MUSTAFA KAVURMACI VE REFİKASI HATİCE HANIM MERKEZ ORTAOKULU
AHMET   ŞİMŞEK
AYCAN   ARICI
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
26
  Özel Şehzade Mehmet Ortaokulu
ALPER CENK  CEBECI
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
27
  METRİSTEPE ORTAOKULU
ISMAIL HAKAN   ÖNDER
SENA  ÖNCÜ
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
28
  ÖZEL BATI KOLEJİ İLKÖĞRETİM OKULU
BEDİRHAN  TAŞKIN
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
29
  ÖZEL SERVERGAZİ ORTAOKULU
VUSLAT  TÜMBEK
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
30
  Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
DILHAN  ÖZARSLAN
ELİF SUDE  PATOĞLU
Çevre Kimyası
İlköğretim
31
  DARENDE ORTAOKULU
İBRAHİM  GÜLER
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
32
  Dr. M. Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi
LÜTFİYENUR  AKDOĞAN
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
33
  ÇAYIROVA ORTAOKULU
TAHA ALPEREN  KULEKAYA
MERT   ALPSOY
Enerji
İlköğretim
34
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
ADEM  ÇALIŞKAN
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
35
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
YUNUS ALPER  BAĞCILAR
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
36
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
SEYİT ALP  BÖYÜKATA
M.ELVAN  KOÇAKER
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
37
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
FATMA  DEMİR
HÜSEYİN  SAKALLI
Çevre ve Fizik
İlköğretim
38
  ÖZEL SERVERGAZİ İLKOKULU
SUDE  OKKA
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
39
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
OĞUZHAN  ÇELİK
MUSTAFA NURİ  AKARSUBAŞI
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
40
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
BARIŞ SARPER  TEZCAN
 
Enerji
İlköğretim
41
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
BEYZA  AKÇINAR
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
42
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
İREM  URAL
ELİF NUR  DEMİR
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
43
  ÖZEL BATI KOLEJİ İLKÖĞRETİM OKULU
MERT  ÜNAL
TARIK ENES  DEMİRCİOĞLU
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
44
  ÖZEL ÇAĞ FATİH ORTAOKULU
MERVE ALEYNA  KARTAL
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
45
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
EMIRHAN  AY
ATAKAN  KILIÇ
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
46
  ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT ORTAOKULU
HANNE  ÇELIK
FIRDEVS NUR  ALGÜL
Çevre Kimyası
İlköğretim
47
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
YAKUP  AHENPENÇE
MUSTAFA TALHA  AYAYDIN
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
48
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
EFE EGEMEN  KILIÇ
GÜNSU BİLGE  DAL
Çevre ve Fizik
İlköğretim
49
  BALIKESİR KARESİ ORTAOKULU
YAĞMUR  ÖKSÜZ
SİNEM  BERBEROĞLU
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
50
  ŞEHİT ONUR YEŞİL ORTAOKULU
CAN  SÜNER
RABİA NUR  ATICI
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
51
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
SUZAN SELMİN  TOKER
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
52
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN ORTAOKULU
NURSENA  ZADIKAN
FÜSUN  ÖZÇELİK
Çevre Kimyası
İlköğretim
53
  HASAN POLATKAN ORTAOKULU
BEYZA  UYGUR
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
54
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
ONUR ALP  ÜNAL
SADETTİN   ZAFER
Çevre ve Fizik
İlköğretim
55
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
AYSİMA  TOY
ŞEVVAL  SİLİNMEZ
Çevre ve Fizik
İlköğretim
56
  Bilim ve Sanat Merkezi
ZEYNEP  ALTINTAŞ
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
57
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
AHMET BUĞRA  KALLAT
ÖMER  KARAHAN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
58
  Çorum Bilim Ve Sanat Merkezi
AHMET BUĞRA  ARSLAN
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
59
  ÖZEL HACI ÖMER METO ORTAOKULU
HASAN DENIZ   KOÇIN
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
60
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
YAĞMUR  KÜTÜK
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
61
  ÖZEL BATI KOLEJİ İLKÖĞRETİM OKULU
İSMİ BERİL  ÜNSAL
DİDEM SUDE  SARI
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
62
  ÜÇPINAR YILDIZ HANIM ORTAOKULU
EZGI SERRA  ARAP
RABİA  ŞEN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
63
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
AHMET YASİR  ŞEN
GÖKDENİZ  ALKAN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
64
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
FURKAN   TAYLAN
SENA NUR  GÜZEL
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
65
  Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi
ONUR  YEL
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
66
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
İSMAIL ENES  GÜRBÜZ
YUSUF ANIL  YAZICI
Çevre Kimyası
İlköğretim
67
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
CAVİT  GEZER
HEDİYE NİSAN  BÜRTEK
Enerji
İlköğretim
68
  BAHÇELİEVLER GAZİ ORTAOKULU
ELYASA BATUHAN  GÜNEŞ
MERVE  GÖKÇE
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
69
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
TARIK MURAT  YEŞİL
SEYDİN ERHAN  GÖNÜL
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
70
  MÜNEVVER ÖZTÜRK ORTAOKULU
ATAHAN FIRAT  ÖZKAN
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
71
  MÜNEVVER ÖZTÜRK ORTAOKULU
EGEMEN  DOĞAN
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
72
  Özel Yönelt Ortaokulu
EZGI  KESKIN
AYBÜKE   ÇAKIR
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
73
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ORTAOKULU
BEYZA  SELVİ
EYLÜL  SIKILI
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
74
  KÜÇÜKKUYU FERNUR SÖZEN ORTAOKULU
EZGİ  TEKİN
İPEK SU  TAŞKIR
Çevre Kimyası
İlköğretim
75
  MÜNEVVER ÖZTÜRK ORTAOKULU
ECEM ZEYNEP   YANIKDEMIR
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
76
  ÖZEL ORHANGAZİ ORTAOKULU
MERT MIKDAT   GÖÇMEN
ONUR ALP  SAN
Enerji
İlköğretim
77
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
MEHMED ESAD  ILÇE
EMIRHAN  KOÇANLAR
Çevre ve Fizik
İlköğretim
78
  Özel Yönelt Ortaokulu
ALP  ŞIMŞEK
EGE EFE  SARIOĞLU
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
79
  Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi
EMIR   KURT
OĞUZHAN  ÇELIK
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
80
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
TUĞÇE  TEPE
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
81
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
BURCU  BAYSAL
AFRANUR  KARASULUOĞLU
Çevre ve Fizik
İlköğretim
82
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
HATİCE   DAĞ
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
83
  HAFIZ MUSTAFA KAVURMACI VE REFİKASI HATİCE HANIM MERKEZ ORTAOKULU
MEHMET EMIN  TAKKALI
RECEP   IŞIKLI
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
84
  Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi
DOĞA  BULDUK
FATMA ÖZGE   KÜÇÜK
Enerji
İlköğretim
85
  BALIKESİR KARESİ ORTAOKULU
BURAK  SAYLIK
MUSTAFA BERKAY  BAŞAK
Çevre Kimyası
İlköğretim
86
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
DILARA  DURAN
FATİH  BAŞ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
87
  ÖZEL ORHANGAZİ ORTAOKULU
ISMET ALI  YILMAZ
YUNUS  KAYACIK
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
88
  OSMANGAZİ ORTAOKULU
YIĞIT EMRE  MEMİŞ
AYŞENUR  ŞIMŞIR
Enerji
İlköğretim
89
  ÖZEL HACI ÖMER METO ORTAOKULU
MERTCAN  TURNA
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
90
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
BEGÜM  ÖZALP
BERIL NUR  SEVENER
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
91
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
MUHARREM  ALTINIŞIK
BARIŞ   EVRAN
Çevre Kimyası
İlköğretim
92
  ÖZEL HAMİTLER DOĞA ORTAOKULU
BARTU  ÇARIKÇI
GÖKBERK  TOSUN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
93
  23 NİSAN ORTAOKULU
ERKİN  BOZDAĞ
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
94
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
RAHİM   TUCİ
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
95
  ÖZEL NİLÜFER İREM ORTAOKULU
VEYSEL EMİR   YURTSEVEN
TUNAHAN   TOPÇU
Enerji
İlköğretim
96
  ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT ORTAOKULU
IREMNUR  AKTAŞ
SEVDE  YALÇIN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
97
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
EBRAR  AKTAŞ
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
98
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
ŞEVVAL  DOKUMACIOĞLU
 
Enerji
İlköğretim
99
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
YUSUF  AYDINOĞLU
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
100
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
ASLIHAN  COŞKUN
 
Enerji
İlköğretim
101
  Ş.J.YARBAY YUSUF TURGUT ORTAOKULU
SELİN  ALTAY
 
Enerji
İlköğretim
102
  ÖZEL ORHANGAZİ ORTAOKULU
ALP  ARDA
ARSEL   TUFAN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
103
  ŞEFKAT VAKFI ÖZEL ŞEFKAT ORTAOKULU
IBRAHIM HAMZA  ŞENGÜLER
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
104
  ŞEFKAT VAKFI ÖZEL ŞEFKAT ORTAOKULU
İBRAHİM  KEÇOĞLU
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
105
  MADEN ORTAOKULU
GÖKDENİZ  SIRTLI
ÜMİT  UZUNOĞLU
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
106
  ŞEFKAT VAKFI ÖZEL ŞEFKAT ORTAOKULU
TARIK   KISMET
YUNUS EMRE  SUSUZ
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
107
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
EMİR EGE  KANTAR
OĞULCAN   BÜYÜKKESKİN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
108
  NAZİLLİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
HARUN  MOTUR
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
109
  Bilim ve Sanat Merkezi
KAAN  ACER
ECEM  ÇOMALAK
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
110
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
TUNAY  KOLUAÇıK
 
Enerji
İlköğretim
111
  ÖZEL ÜMİT ORTAOKULU
AYBÜKE  ASKAN
ALİYE MELİS  CALP
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
112
  GAZİOSMANPAŞA NECLA-İLHAN İPEKÇİ ORTAOKULU
ARDA  SİVRİ
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
113
  Bilim ve Sanat Merkezi
ECE NUR  SAYAN
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
114
  METRİSTEPE ORTAOKULU
EMIRCAN   ÇELIK
İBRAHİM   BİLGEHAN
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
115
  METRİSTEPE ORTAOKULU
ESRA NUR  ÇETİN
EMİRHAN   DÖNMEZ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
116
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
CEMRE SUDE  ÖZKAN
NAZLI HILAL   ALBAYRAK
Çevre ve Fizik
İlköğretim
117
  METRİSTEPE İLKOKULU
AYÇA  PARLAYAN
ESMA  BAL
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
118
  BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi
DURU  BARIŞIK
ÖZLEM  ARSLAN
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
119
  Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
ENES BUĞRA  BELKAYA
EMİRHAN  SARIÇİÇEK
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
120
  ÖZEL MERTER FATİH İLKOKULU
SİNEM  KORKMAZ
 
Enerji
İlköğretim
121
  ÖZEL BURÇ GÜLTEN NAKİPOĞLU ORTAOKULU
ŞEVVAL NUR  KIBAR
MERYEM KÜBRA  GENCER
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
122
  AHMET ZEKİ ATALAY ORTAOKULU
SENANUR  BİLGİÇ
TUANNA ZEYNEP  KALAFAT
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
123
  ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP ORTAOKULU
MUHAMMED EMIN   ÖZKOCA
NİDA   YILMAZ
Çevre Kimyası
İlköğretim
124
  ÖZEL MERTER FATİH ORTAOKULU
KEMAL ERKAM  ZERDECİ
BARAN SUDE  ŞEN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
125
  ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP ORTAOKULU
ARDA  ORAK
SUFİ  MISIRLI
Enerji
İlköğretim
126
  Sakarya Bilim Ve Sanat Merkezi
BURAK  ÇAKIR
ABDULKERİM  ŞİMŞEK
Çevre ve Fizik
İlköğretim
127
  ÖZEL İSTİNYE UFUK ORTAOKULU
ELIF SUDE   YILMAZ
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
128
  Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
HATICE  TERECI
AYŞENUR HEDA  EKEN
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
129
  ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ORTAOKULU
MERVE  ÖZDEN
HALENUR  DEMİREZEN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
130
  ÖZEL İSTİNYE UFUK ORTAOKULU
NEVRA GIZEM  TUTKUN
BERRA  KÜÇÜKTALASLI
Çevre ve Fizik
İlköğretim
131
  ÖZEL ADA ŞAFAK ORTAOKULU
NİDANUR  DEĞİRMENCİOĞLU
SEVGI  BALCI
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
132
  ÖZEL İSTİNYE UFUK ORTAOKULU
ZEYNEP   KOÇYIĞIT
SERRA  KÜÇÜKTALASLI
Çevre ve Fizik
İlköğretim
133
  Bilim ve Sanat Merkezi
SELIN SERAY  EKEYıLMAZ
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
134
  ÖZEL SERVERGAZİ İLKOKULU
BETÜL AYSİMA  UYSAL
ESRA  AVERİ
Çevre ve Fizik
İlköğretim
135
  ÖZEL MERTER FATİH İLKOKULU
SACİDE  AKKOYUN
BEYZA MERYEM  NURSOY
Çevre Kimyası
İlköğretim
136
  ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
BETÜL  KAYA
DİLEK   DÜNDAR
Çevre ve Fizik
İlköğretim
137
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
IREM CEMRE  KOCA
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
138
  ÖZEL HASAN TANIK İLKÖĞRETİM OKULU
NİLGÜN  BİNİŞ
TUBA   ŞAŞMAZ
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
139
  BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ BİLİM MERKEZİ
ADEM ATALAY  HÜRYAŞAR
HASAN   KILIÇARSLAN
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
140
  ÖZEL HASAN TANIK İLKÖĞRETİM OKULU
İREM   ÇELİK
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
141
  ÖZEL RAHİME BATU İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYNEP ECE  GÖKTÜRK
 
Enerji
İlköğretim
142
  ÖZEL ORHANGAZİ ORTAOKULU
YUSUF YAHYA  KOCAMAN
AYŞENUR  YILDIRIM
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
143
  ÖZEL SERVERGAZİ ORTAOKULU
DİLA  KARACA
 
Enerji
İlköğretim
144
  METRİSTEPE ORTAOKULU
ESRA  TAŞKIN
MERVE   YANPALA
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
145
  ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP ORTAOKULU
ŞEVVAL  YILMAZ
ZEYNEP  GÜZEL
Çevre Kimyası
İlköğretim
146
  METRİSTEPE ORTAOKULU
ESRA  DUMAN
AHSEN   YALÇIN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
147
  METRİSTEPE ORTAOKULU
EMINE  DUMAN
SEMA  CEYLAN
Çevre Kimyası
İlköğretim
148
  METRİSTEPE ORTAOKULU
EDANUR   KAYALI
ZEYNEP  KAPTAN
Enerji
İlköğretim
149
  ÖZEL MERTER FATİH İLKOKULU
MERYEM GÜL  TOKSÖZ
FİLİZ SUDE  ALDATMAZ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
150
  Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
AHAD  AYDIN
IREM  AKAY
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
151
  ÖZEL HASAN TANIK İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYNEP NUR  KARACA
HANDAN  ÖZBAY
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
152
  ÖZEL HASAN TANIK İLKÖĞRETİM OKULU
MERVE YAĞMUR  GÖKER
ZULAL  KARATAŞ
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
153
  ÖZEL HASAN TANIK İLKÖĞRETİM OKULU
EMRE İLHAN  ŞENEL
 
Enerji
İlköğretim
154
  ÖZEL AYDINLIK ORTAOKULU
MUSTAFA  GÜLER
ONUR CAN  AKSOY
Çevre Kimyası
İlköğretim
155
  ÖZEL RAHİME BATU İLKÖĞRETİM OKULU
AHMET  ÖZCAN
AHMET KAĞAN   ASLANÖZ
Enerji
İlköğretim
156
  Bilim ve Sanat Merkezi
EYYÜP  TAŞÇı
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
157
  Bilim ve Sanat Merkezi
VILDAN  MINIK
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
158
  Fatma Temel Turhan Bilim Ve Sanat Merkezi
RUMEYSA  GÜLHAN
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
159
  Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
YIĞIT  SELAMOĞLU
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
160
  ÖZEL RAHİME BATU İLKÖĞRETİM OKULU
YASIN TUNAHAN  MEMUR
UTKU  TUNÇ
Enerji
İlköğretim
161
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
İREMSU  YÜCEL
ELVAN   YILDIRIMKAYA
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
162
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
ÖMER FARUK  OKAL
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
163
  BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi
ZAFER DOĞAN  BUDAK
BENSU CEREN  KAYABAŞI
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
164
  ÖZEL MERVE SELÇUKLU ABDULLAH AYMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
HALİDE ZEYNEP  BAKIRCI
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
165
  ÖZEL BAŞAKŞEHİR BURÇ ORTAOKULU
IBRAHIM ZAFER  TÜRKER
EYÜP EMRE   KALELİ
Çevre Kimyası
İlköğretim
166
  NURİ BAYAR ORTAOKULU
ÖZLEM  AKYÜZ
NIDA  ÇETINKAYA
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
167
  NURİ BAYAR ORTAOKULU
ALPEREN  ŞAHIN
GÖKAY  GÖKSU
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
168
  PROF.MUHARREM ERGİN ORTAOKULU
RÜYA  CESUR
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
169
  HASAN POLATKAN ORTAOKULU
MERVE   ÇAKMAKÇI
ASMİN  ÖZDEMİR
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
170
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
NECMİ EGE  SİVRİTAŞ
YAĞIZ BUĞRA   ULAŞ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
171
  ÖZEL YAŞAR CİMİLLİ COŞKUN ORTAOKULU
FATİH OSMAN  ÖZDEMİR
 
Çevre ve Fizik
İlköğretim
172
  ÖZEL ESENKENT OKYANUS ORTAOKULU
CANSU  SAKIN
ELİF SEVDE  MERAL
Çevre ve Fizik
İlköğretim
173
  ÖZEL RAHİME BATU İLKÖĞRETİM OKULU
ILGIN  PELİT
 
Enerji
İlköğretim
174
  ÖZEL SULTAN MURAT ORTAOKULU
YUSUF  ÇOLAK
TALHA BERKE  TOSUN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
175
  METRİSTEPE ORTAOKULU
ZEHRA  ŞAŞMAZ
MÜCAHİT  AKFİDAN
Enerji
İlköğretim
176
  Dr. M. Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi
GÜLŞAH  CAFEROĞLU
BENGÜSU SEVİM  ÖZTÜRK
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
177
  ÖZEL MERVE SELÇUKLU ABDULLAH AYMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
MUHAMMED TAHA  BAŞ
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
178
  ÖZEL ORTAKÖY UFUK ORTAOKULU
FİKRİYE ELİF  KARAKUZU
GİZEM  AKPINAR
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
179
  ŞEHİTLER ORTAOKULU
ÖMER  AHAT
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
180
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
ÖMER FARUK  GÜRCAN
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
181
  BÜYÜKÇEKMECE ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU
YUSUF  TOY
OĞUZHAN  DEDE
Çevre ve Fizik
İlköğretim
182
  ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT ORTAOKULU
RANA   YILMAZ
HÜMA SULTAN  GENÇ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
183
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
EZGİ  TÜRER
EDA NUR  GÖK
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
184
  ŞEHİTLER ORTAOKULU
EFE  BAŞOL
MEHMET ALI  KÜRÇE
Enerji
İlköğretim
185
  ÖZEL NİLÜFER SAFVET ORTAOKULU
TALHA  UĞURDAĞ
MEHMETCAN  KESKİN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
186
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
DENIZHAN  ALTAN
EREN  MERAY
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
187
  Manisa Bilim ve Sanat Merkezi
MUSTAFA TALHA  ÇETİN
YETKİN  ERDOĞAN
Enerji
İlköğretim
188
  Demirözü İmam Hatip Ortaokulu
M. ALİ  YUMUK
TEST  TEST
Enerji
İlköğretim
189
  Bilim ve Sanat Merkezi
MUHAMMED KÜRŞAD  ÜNAL
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
190
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
DENİZ  AYGÜN
ZEYNEP  KALHAN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
191
  ÇAĞATAY ULUÇAY ORTAOKULU
OĞUZHAN  TÜRK
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
192
  Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
KUTALP EMRE  SAĞIROĞLU
EMRE  KARAHAN
Çevre Kimyası
İlköğretim
193
  ÖZEL NİLÜFER SAFVET ORTAOKULU
BERFİN  EROL
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
194
  GAZİOSMANPAŞA NECLA-İLHAN İPEKÇİ ORTAOKULU
SERAP ASLI  ÇAĞLAR
BATUHAN  ÇAĞLAR
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
195
  ÖZEL ADA ŞAFAK ORTAOKULU
ZEYNEP SUDE  YANGEL
DIDEM  ÇETIN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
196
  ÖZEL ŞEHZADE MEHMET ORTAOKULU
HATICE  SERIN
BETÜL  ACAN
Çevre ve Fizik
İlköğretim
197
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
YİĞİT  YAKAR
KAAN   ÇENGİL
Çevre Kimyası
İlköğretim
198
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
NİLAY BERİL  ÇİFTÇİ
ZEHRA   BALCI
Çevre Kimyası
İlköğretim
199
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
LARA   BORA
KAAN   KÖSEOĞLU
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
200
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
MUTLU DENİZ   TURGUT
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
201
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
BERKE  SÖZER
AYBARS KAĞAN  ŞİRİN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
202
  ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT ORTAOKULU
SEVDE  GÜNDOĞDU
AYŞE NUR  HANEFİOĞLU
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
203
  ÖZEL İSTİNYE UFUK ORTAOKULU
AZRA SÜMEYYE   TOPUZ
CANAN   ALDEMİR
Çevre ve Fizik
İlköğretim
204
  ÖZEL MERVE SELÇUKLU ABDULLAH AYMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
ELİF NAZ  YORGANCILAR
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
205
  ÖZEL SERVERGAZİ İLKOKULU
KAAN  ORHAN
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
206
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYNEP   GÜNDÜZ
EGEMEN   ARTUK
Enerji
İlköğretim
207
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
KAĞAN   ZENGİN
MUHARREM YİĞİT   TETİK
Enerji
İlköğretim
208
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
BERKE   İÇEN
HAZAR   KARABULUT
Enerji
İlköğretim
209
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
DENİZ ÖYKÜ   SAĞLAM
ELİF NAZ   AKTAŞ
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
210
  ÖZEL ERKUL BAHAR ORTAOKULU
ÖMER FARUK  VERGILI
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
211
  ÖZEL BURÇ GÜLTEN NAKİPOĞLU ORTAOKULU
MERVE   YILMAZ
SEVDE BENGISU  YARTAŞI
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
212
  ÖZEL MERVE SELÇUKLU ABDULLAH AYMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
EMIR TARIK   MÜSEVITOĞLU
 
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
213
  ÖZEL MERVE SELÇUKLU ABDULLAH AYMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
SELİN  TUNÇ
 
Çevre Kimyası
İlköğretim
214
  ÖZEL UFUK ORTAOKULU
HUSEYIN KURSAT  ZOR
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
215
  ÖZEL NEVŞEHİR LARA İLKÖĞRETİM OKULU
İLKİM ELİF  KERVAN
PINAR  YILMAZ
Çevre Biyolojisi
İlköğretim
216
  ÖZEL ÇAMLICA ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYNEP SARE  ÖZTÜRK
 
Çevre ve Sağlık
İlköğretim
217
  ÖZEL ROTA İLKÖĞRETİM OKULU
DENİZ  ÖZEL
SELİN   SEVİNÇHAN
Çevre ve Sağlık
İlköğretim

 

Admin Girişi   
 
Webmaster - Cengiz BULUT